Hakkımızda

Sizinle hedefiniz arasında duran tek şey, neden başaramadığınızı kendinize anlatmaya devam ettiğiniz bir hikayedir.

AR-GE VE TASARIM
DENEYİMSİZ OLMAZ

'Mühendislik DNA'sı' ve yenilikçi stratejisi, danışmanlığı ve tasarım yeteneklerimiz sayesinde, karmaşık iş zorluklarını gerçek iş fırsatlarına dönüştüren yenilikçi çözümler sunmak için müşterilerimiz ile birlikte çalışıyoruz.

Üretimin neredeyse tüm aşamalarını şirket içinde geliştidiğimiz için tedarik zincirini basitleştirilmiş ve son derece verimli hale getirilmiştir.

Kesin spesifikasyonlarımıza göre kaliteli ve yenilikçi tasarımlar & parçalar yapılır ve tasarım değişiklikleri hızlı ve verimli bir şekilde uygulanabilmektedir.


Mr. Yaşar Kara

CEO of the company

FABRİKAMIZ


Özel Tasarım Makina İmalatı


0 Adet

+2850 den fazla özel tasarım makinamız müşterilerimiz tarafından kullanılmaktadır.

İhracat Kapasitesi


0 Ülke

+20 den fazla ülke ile direk ve dolaylı yoldan ihracatımız devam etmektedir.

PROJE & TASARIM


0 Proje

+4950 küçük ve büyük çaplı proje 25 yılda tarafımızdan tamamlanmıştır.

Deneyim


0 Yıl

Temellerini attığımız günden itibaren bir aile olarak deneyim kazandık.

HAKKIMIZDA

25 yıllık bir işletme olarak, Kocaeli'nin izmit şehrinde, küçük bir atölye yaklaşık 1 mühendis ve 2 teknik çalışanı olan bir şirketten 10 mühendis ve 35 teknik çalışanı oan bir fabrikaya dönüşmüştür.

GÜVEN

Firmanın değerlerini benimseyen herkesin birbirleri, müşteri ve iş için en iyisini yapabileceğine inanıyoruz. Bilgileri hem iyi haber hem de kötü haber olarak her yöne özgürce paylaşır.

GELİŞİM

İnsanların, müşteri memnuniyetine ve firmanın performansına katkıda bulunacak kararlar verebildiklerini düşündükleri bir ortamda çalışması gerektiğine inanıyoruz.

HEDEF

Hedeflerimizi, kişisel sorumluluk ve güven ile motive olmuş, iş etiği konusunda güçlü yetkin çalışanlar aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Güvenli çalışma uygulamaları ve dürüst ilişkiler önemli şartlardır.